O kreatívnom štúdiu 2nd sight Grafický dizajn, webdizajn, reklamné kampane... Výber z našich klientov Vyžiadajte si bezplatnú cenovú ponuku!

Úvod

Tvorivosť a skúsenosti

Tvorivosť a skúsenosti

2nd sight [seknd sajt] je v doslovnom preklade „druhý/iný pohľad“. Nesnažíme sa teda o prvoplánový prístup, ale dôkladne analyzujeme potreby klienta. Nie sme za „overené“ postupy, ktoré potláčajú kreativitu. Pozeráme na reklamu aj z iných uhlov.

Pri práci používame dôkladné vedomosti o moderných technológiách a staviame na bohatých skúsenostiach z práce v najvýznamnejších slovenských reklamných agentúrach (Mark/BBDO, Wiktor/Leo Burnett…). Profesionálne zázemie využívajú nielen naši veľkí klienti, ale aj klienti s menším rozpočtom, ktorí tak získavajú obrovskú konkurenčnú výhodu na presýtenom reklamnom trhu. O kvalite našej práce svedčí aj externá spolupráca s reklamnými (alebo ako sa teraz s obľubou hovorí komunikačnými) agentúrami (napr. Istropolitana D’Arcy, DLM Slovakia). 

Grafické štúdio 2nd sight pôsobí na reklamnom trhu už od roku 1999. Za tie roky sme získali množstvo klientov, s ktorými máme skôr priateľský, ako obchodný vzťah.

2nd sight“ je v angličtine synonymom pre intuíciu alebo šiesty zmysel. Intuícia, ktorú je možné získať len dlhoročnou praxou, nás vedie aj pri našich kreatívnych návrhoch. Posúďte sami na stránkach SlužbyKlienti

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player